tegutse sihikindlalt

kasuta koostöövõimalusi

partnerprogramm

Infotehnoloogia edu ja areng sõltub teenuse töökindlusest ja turvalisusest üheskoos selle efektiivsuse, lihtsuse ja kättesaadavusega. Me püüame teenuste ostjate ja müüjate kokkuviimiseks pakkuda efektiivseid ja soodsaid tingimusi, mis kiirendavad äri arengut, suurendavad manööverdamisvõimet ja toetavad pikaajalist kohandatavust.

Täna pakub meie ettevõte tänu koostööle juhtivate kohalike ja rahvusvaheliste IT-firmadega kaasaegseid ja efektiivseid lahendusi. Selleks, et laiendada klientidele pakutavate teenuste valikut ja tõsta nende kvaliteeti, otsime alati oma valdkonna eksperte.

Meie partnerprogramm võimaldab IT-professionaalidel teenida telekommunikatsiooni- ja pilveteenuste pealt, pakkudes meie teenuseid oma klientidele.

Me aitame oma partnereid, pakkudes neile müügituge – vajalikke turundusressursse, tehniliste konsultatsioonide võimalust – mis aitab neil rahuldada lõppkliendi vajadusi ja teha edukat äri.

KELLELE VÕIB PARTNERPROGRAMM HUVI PAKKUDA?

  •  Telekommunikatsioonioperaatoritele
  •  Majutus- ja pilveteenuste pakkujatele
  •   IT väljast tellijatele ja süsteemiadministraatoritele
  •  Süsteemiintegraatoritele
  •  Tarkvara väljatöötajatele

MIS KASUMI VÕIB SAADA?

Teie tulu sõltub Teie poolt saadud klientide arvust ning valitud koostöö vormist.

Teil on võimalus valida kahe koostöö variandi vahel.

  •  „Ühekordse tasu” variant võimaldab Teil kuu lõpus saada fikseeritud summa iga toodud kliendi eest.
  •  „Progressiivse protsendi” skeemi alusel saate Te kindla protsendi Teie poolt toodud klientide regulaarsetest maksetest, seejuures kasvab protsendi määr sõltuvalt klientide arvust.

Partnerprogrammis osalemiseks saatke oma kontaktid ja koostööalased ettepanekud ning me võtame Teiega kindlasti ühendust!
 

saada päring